Dołącz do NAS!
facebook    

 

Aktualności
iF Design Award 2018

iF Design Award 2018

Kilka produktów Kärcher otrzymało nagrodę iF Design Award 2018, która jest jedną z najbardziej uznanych nagród za wzornictwo na świecie. Konkurs był wyjątkowo duży: jurorzy musieli wybrać z 6400 zgłoszeń z 54 krajów.

 

 

 

Nowy model KM 120/250 R Classic firmy Kärcher

zamiatarka karcher

 

KM 120/250 R Classic to nowy podstawowy model zamiatarek przemysłowych Kärcher. Jest kompaktowy, zwinny, niezawodny, solidny i łatwy w użyciu, jak większe maszyny z tej serii. Dzięki wysokiej wydajności czyszczenia i wytrzymałym oponom z pełnej gumy, urządzenie jest przede wszystkim przeznaczone do stosowania w przemyśle ciężkim, takim jak odlewnie, obróbka metali lub logistyka. Aplikacje są możliwe zarówno w halach, jak i na zewnątrz, np. W zatokach ładunkowych lub na placach budowy.

Maszyna jest dostępna z różnymi napędami: dostępne są wersje z silnikiem Diesla, LPG lub baterią. Wersja z napędem elektrycznym KM 120/250 R Bp Classic umożliwia pracę bez emisji spalin. Kolejną zaletą tego projektu jest niski poziom hałasu podczas pracy. W ten sposób zamiatarka może być stosowana w obszarach wrażliwych na hałas.

Przy szerokości roboczej 1200 mm duże ilości grubego brudu są pochłaniane równie skutecznie jak drobny pył. Szczotki automatycznie dostosowuje się do powierzchni. Zamiatarkę o pojemności 250 l opróżnia się hydraulicznie. Wydajny filtr kieszeniowy o dużej powierzchni filtracyjnej oczyszczany, jeśli zachodzi taka potrzeba, za pomocą silnika wibracyjnego - dla optymalnej wydajności filtracji, długiej żywotności i bezpyłowego ciągłej pracy.

Działanie maszyny jest proste i w dużej mierze oczywiste. Dwa opcjonalne reflektory przednie zapewniają najlepszy widok o zmroku lub w ciemnych halach i poprawiają bezpieczeństwo pracy. Szczotka wałkowa może być wymieniana bez użycia narzędzi. Dostęp serwisowy do jednostki napędowej również jest ułatwiony.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl