Dołącz do NAS!
facebook    

 

Aktualności
iF Design Award 2018

iF Design Award 2018

Kilka produktów Kärcher otrzymało nagrodę iF Design Award 2018, która jest jedną z najbardziej uznanych nagród za wzornictwo na świecie. Konkurs był wyjątkowo duży: jurorzy musieli wybrać z 6400 zgłoszeń z 54 krajów.

 

 

 

Większa przejrzystość bez pyłków

Większa przejrzystość bez pyłków

Po mroźnej zimie wiosna przychodzi jak wezwanie. W ciepłym słońcu kwiaty i rośliny sprawiają, że przyroda lśni w jasnych kolorach. Ich pyłek sprawia jednak mniej radości. Lubi trzymać się gładkich powierzchni, czy to w samochodzie, czy w oknach oranżerii. Aby zachować wiosenny nastrój, Kärcher daje wskazówki, jak zabłysnąć i zachować klarowność pomimo pory pylenia.

Radca Ekspertów Urte Paassen, gospodyni domowa

"Sita pyłkowe na oknach zapobiegają rozprzestrzenianiu się pyłków w całym domu. Odpowiednio, wiele pyłków utknęło w kratkach. Najłatwiej je oczyścić wilgotnymi ściereczkami. Kto raz fałdy ręczników wzdłuż i dwa razy, oszczędza czas i wodę. Ponieważ powoduje to 16 powierzchni, które mogą być używane kolejno, bez przepłukiwania tkaniny pomiędzy. "

Wskazówka 1

Żółtawy pyłek często gromadzi się w samochodzie. To nie tylko wygląda brzydko, ale może nawet atakować farbę, gdy pyłek pali się silnym światłem słonecznym. Na przedniej szybie depozyty również pogarszają widoczność. Jedynym zastosowaniem wycieraczki jest tutaj często tylko rozmazany dysk, zamiast ponownego wglądu. Czystym rozwiązaniem do czyszczenia samochodu jest myjka wysokociśnieniowa, taka jak K5 Premium Full Control Plus firmy Kärcher z odpowiednimi akcesoriami, na przykład szczotką do mycia WB 60 lub szczotką WB 150. Mycie samochodu jest również możliwe za pomocą strumienia wysokociśnieniowego. Zawsze zachowuj minimalną odległość 30 centymetrów i wyreguluj płaski strumień. Oszczędza czas i wysiłek, kto czyści od góry do dołu. Tak więc oczyszczone powierzchnie nie są ponownie zanieczyszczane przez wypływającą wodę.

Wskazówka 2

Okna mieszkania są również narażone na pyłki. Okno próżniowe, na przykład WV5 Premium firmy Kärcher, może sprawić, że będzie świecić ponownie. Szczególnie w przypadku oranżerii zalecamy zestaw przedłużający, który jest dostępny jako wyposażenie dodatkowe do podciśnieniowego okna. Dzięki teleskopowym drążkom można bez problemu czyścić plastry o wysokości do czterech metrów. Szklany dach ogrodu zimowego można również uwolnić od zewnątrz za pomocą myjki wysokociśnieniowej z pyłu pyłkowego. Aby ułatwić tę pracę, dostępne są również przedłużacze lub regulowane dysze jako akcesoria.

Wskazówka 3

W mieszkaniu pyłki mogą powodować plamy na tkaninach i powierzchniach. Najłatwiejszym sposobem ochrony urządzenia jest regularne odkurzanie. Przyssawka z dyszą do tapicerki i szczotką do mebli nie tylko uwalnia podłogę, ale także kanapę i kredens od żółtych cząstek. Przede wszystkim wytrzyj tkaniny, takie jak obrusy lub zasłony, a następnie dokładnie je umyj, aby usunąć wszelkie pozostałości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl