Dołącz do NAS!
facebook    

 

Aktualności
iF Design Award 2018

iF Design Award 2018

Kilka produktów Kärcher otrzymało nagrodę iF Design Award 2018, która jest jedną z najbardziej uznanych nagród za wzornictwo na świecie. Konkurs był wyjątkowo duży: jurorzy musieli wybrać z 6400 zgłoszeń z 54 krajów.

 

 

 

iF Design Award 2018

iF Design Award 2018

Kilka produktów Kärcher otrzymało nagrodę iF Design Award 2018, która jest jedną z najbardziej uznanych nagród za wzornictwo na świecie. Konkurs był wyjątkowo duży: jurorzy musieli wybrać z 6400 zgłoszeń z 54 krajów.

Następujące produkty Kärcher dla użytkowników prywatnych otrzymały nagrodę iF Design Award 2018:

Środek do czyszczenia podłóg twardych FC 5:


FC 5 wykorzystuje dwie wymienne rolki z mikrofibry, które są nawilżane w sposób ciągły z 400 ml zbiornika roztworem detergentu. Obracające się walce rozpuszczają wysuszony brud i zbierają go z ziemi razem z kurzem, cząsteczkami lub niewielkimi ilościami cieczy. Zanieczyszczenia są następnie zasysane z wierzchu walca. W ten sposób FC ° 5 łączy wycieranie i gruntowanie podłogi w jednym etapie, a zatem osiąga lepszą wydajność czyszczenia przy mniejszym zużyciu wody niż konwencjonalne urządzenia, takie jak mopa.

Poza tym odkurzacze NT Tact Wet & Dry Vacuum Cleaner i odkurzacz SB Vac SB Vac otrzymały nagrodę iF Design Award 2018 od komercyjnego programu użytkownika.

Wspólny dla wszystkich produktów jest projekt, który przekonuje funkcjonalnymi zaletami dla użytkownika. W tym samym czasie projekt jest zgodny z Kärcher Corporate Design. Dzięki temu staje się oczywiste dla użytkownika, że ​​produkty należą do marki, co między innymi oznacza bardzo dobrą wydajność czyszczenia, zachowanie wartości i zgodność ze środowiskiem. Co równie ważne, produkty Kärcher są zawsze opracowywane z myślą o długim okresie użytkowania i wysokim wskaźniku recyklingu.

 
O nagrodę iF Design Award:


Od 65 lat nagroda iF DESIGN AWARD jest uznaną globalną marką, jeśli chodzi o doskonały design. Marka iF ma międzynarodowe uznanie jako symbol wyjątkowych osiągnięć w dziedzinie wzornictwa. Nagroda iF DESIGN AWARD jest jedną z najważniejszych nagród za wzornictwo na świecie. Honoruje osiągnięcia projektowe we wszystkich dziedzinach: produkt, opakowanie, komunikacja i projektowanie usług / UX, architektura i aranżacja wnętrz oraz profesjonalna koncepcja. Wszystkie zwycięskie prace zostaną zaprezentowane w przewodniku iF WORLD DESIGN GUIDE, opublikowanym w aplikacji do projektowania iF i zaprezentowanym na wystawie designu iF w Hamburgu.

O Kärcher:

Kärcher jest światowym liderem w technologii czyszczenia. Firma rodzinna zatrudnia ponad 12 300 osób w 67 krajach i ponad 110 firm. 50 000 centrów usług we wszystkich krajach zapewnia globalną, bezproblemową obsługę klienta. W 2017 roku firma Kärcher osiągnęła najwyższą sprzedaż w swojej historii na poziomie 2,5 miliarda euro.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl