Dołącz do NAS!
facebook    

 

Aktualności
iF Design Award 2018

iF Design Award 2018

Kilka produktów Kärcher otrzymało nagrodę iF Design Award 2018, która jest jedną z najbardziej uznanych nagród za wzornictwo na świecie. Konkurs był wyjątkowo duży: jurorzy musieli wybrać z 6400 zgłoszeń z 54 krajów.

 

 

 

iF Design Award 2018 Profesional

iF Design Award 2018

Cztery produkty Kärcher zostały nagrodzone iF Design Award 2018, która jest jedną z najbardziej uznanych nagród za wzornictwo na świecie. Konkurs był wyjątkowo duży: jurorzy musieli przyznać upragnioną pieczęć aprobaty z 6400 zgłoszeń z 54 krajów.

Następujące produkty Kärcher dla użytkowników komercyjnych zostały nagrodzone iF Design Award 2018:
Seria mokrych / suchych próżni NT Tact: Nowa generacja odkurzaczy na mokro / sucho jest wyposażona w ulepszone automatyczne czyszczenie filtra (TACT). Moc ssania modeli NT 30/1 Tact L, NT 30/1 Tact Te L, NT 40/1 Tact Te L i NT 50/1 Tact Te L pozostaje niezmiennie wysoka nawet przy dużych ilościach drobnego pyłu. Dla użytkowników w branży motoryzacyjnej i budowlanej lub w firmach przemysłowych urządzenia były wykonane bardzo solidnie; Jednocześnie zmienione akcesoria sprawiają, że obsługa jest wyjątkowo wygodna.

SB Vac SB Vac: nowy model ma unikalny wieszak na wąż, który minimalizuje kontakt z podłożem, a tym samym brud w pojeździe. Przeprojektowana ergonomiczna dysza samochodowa umożliwia skuteczne czyszczenie zarówno większych powierzchni, jak i zarysowań. Automatyczne czyszczenie filtra Tact zapewnia stałą wysoką moc ssania. Nowa złączka samoobsługowa jest używana na stacjach benzynowych, w centrach opieki i salonach samochodowych.

Środek do czyszczenia twardych podłóg FC 5 i oczyszczacz powietrza KA 5 otrzymał także nagrodę iF Design Award 2018 od programu dla użytkowników prywatnych.

Wspólny dla wszystkich produktów jest projekt, który przekonuje funkcjonalnymi zaletami dla użytkownika. W tym samym czasie projekt jest zgodny z Kärcher Corporate Design. Dzięki temu staje się oczywiste dla użytkownika, że ​​produkty należą do marki, co między innymi oznacza bardzo dobrą wydajność czyszczenia, zachowanie wartości i zgodność ze środowiskiem. Co równie ważne, produkty Kärcher są zawsze opracowywane z myślą o długim okresie użytkowania i wysokim wskaźniku recyklingu.

O nagrodzie iF DESIGN AWARD:
Od 65 lat nagroda iF DESIGN AWARD jest uznaną globalną marką, jeśli chodzi o doskonały design. Marka iF ma międzynarodowe uznanie jako symbol wyjątkowych osiągnięć w dziedzinie wzornictwa. Nagroda iF DESIGN AWARD jest jedną z najważniejszych nagród za wzornictwo na świecie. Honoruje osiągnięcia projektowe we wszystkich dziedzinach: produkt, opakowanie, komunikacja i projektowanie usług / UX, architektura i aranżacja wnętrz oraz profesjonalna koncepcja. Wszystkie zwycięskie prace zostaną zaprezentowane w przewodniku iF WORLD DESIGN GUIDE, opublikowanym w aplikacji do projektowania iF i zaprezentowanym na wystawie designu iF w Hamburgu.

O Kärcher:
Kärcher jest światowym liderem w technologii czyszczenia. Firma rodzinna zatrudnia ponad 12 300 osób w 67 krajach i ponad 110 firm. 50 000 centrów usług we wszystkich krajach zapewnia globalną, bezproblemową obsługę klienta. W 2017 roku firma Kärcher osiągnęła najwyższą sprzedaż w swojej historii na poziomie 2,5 miliarda euro.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl