Dołącz do NAS!
facebook    

 

Aktualności
iF Design Award 2018

iF Design Award 2018

Kilka produktów Kärcher otrzymało nagrodę iF Design Award 2018, która jest jedną z najbardziej uznanych nagród za wzornictwo na świecie. Konkurs był wyjątkowo duży: jurorzy musieli wybrać z 6400 zgłoszeń z 54 krajów.

 

 

 

Kärcher Myjka wysokociśnieniowa HD 18 / 50-4 Cage

Kärcher Myjka wysokociśnieniowa HD 18 / 50-4 Cage - bezkompromisowa wydajność czyszczenia

Wysokociśnieniowa myjka HD 18/50-4 przeznaczona jest do dużych i bardzo zabrudzonych powierzchni. Użytkownicy znajdą  urządzenie HD 18/50-4 z wysokiej wydajności i kompaktowej konstrukcji, szczególnie w przemyśle budowlanym, ale także w branży transportowej i usługowej. Typowe zastosowania obejmują czyszczenie szalunków i silnie zabrudzonych urządzeń budowlanych w budownictwie oraz usuwanie zanieczyszczeń w przemyśle i transporcie.

     
   

Obecnie najsilniejszy model Kärchera w ultra-wysokociśnieniowej klasie kompaktowej zapewnia ciśnienie wody do 500 bar z bardzo dużą wydajnością wody 1800 l/h i wadze 310 kg urządzenie jest jednym z najlżejszych w przedziale tych rozmiarów.

 

Nowością w myjce HD 18/50-4 Cage Advanced jest automatyczny zawór bezpieczeństwa. Gdy pistolet jest zamknięty, zmniejsza ciśnienie w wężu do mniej niż 10 barów. Zapewnia to zauważalną ulgę podczas obsługi urządzenia i poprawia bezpieczeństwo pracy.

     
  Następną zaletą urządzenia pod względem mobilności są cztery duże koła i nisko położony środek ciężkości które ułatwiają manewrowanie. Niezawodny hamulec postojowy zapewnia bezpieczny postój - nawet na nierównych powierzchniach. Hak dźwigowy na solidnej rurowej, stalowej ramie i dwa dodatkowe oczka ułatwiają transport na placach budowy. Równie łatwo myjkę wysokociśnieniową można przenieść za pomocą wózka widłowego do miejsca zastosowania.

Duży włącznik / wyłącznik obrotowy można również bezpiecznie obsługiwać za pomocą rękawic. Funkcja łagodnego startu stale zwiększa moc silnika. Silnik i pompa nie są narażone na gwałtowne skoki mocy. Chroni to technologię i zwiększa żywotność. Kabel elektryczny i wąż wysokociśnieniowy można nawinąć z tyłu urządzenia.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl