Dołącz do NAS!
facebook    

 

Aktualności
iF Design Award 2018

iF Design Award 2018

Kilka produktów Kärcher otrzymało nagrodę iF Design Award 2018, która jest jedną z najbardziej uznanych nagród za wzornictwo na świecie. Konkurs był wyjątkowo duży: jurorzy musieli wybrać z 6400 zgłoszeń z 54 krajów.

 

 

 

Myjka OC 3

myjka karcher oc 3

"Wysoka wydajność, pasja i ambicja są nie tylko tym, co napędza sportowców i poszukiwaczy przygód, ale także stanowi integralną częścią struktury wartości w Kärcher" - mówi Christian May, dyrektor zarządzający kanałów sprzedaży detalicznej Alfred Kärcher GmbH & Co. KG. "European Outdoor Film Tour udaje się uchwycić te wspólne wartości w mocnych obrazach i zainspirować publiczność. Chętnie to wspieramy. "

Niedawno firma Kärcher wypuściła na rynek urządzenie specjalnie dostosowane dla ludzi o otwartych umysłach: myjkę OC 3 to nowatorska myjka niskociśnieniowa do szybkiego czyszczenia podczas podróży. Zasilana bateryjnie i posiadająca własny zbiornik na wodę, jest samowystarczalna w dowolnym miejscu i ma rozmiar kosza rowerowego. Dysza jest specjalnie zaprojektowana dla niskiego ciśnienia i zapewnia bardzo dobre działanie czyszczące. Strumień wody jest przeznaczony do szybkiego czyszczenia rowerów, wózków itp. Sprzęt jest czyszczony na miejscu, na przykład na parkingu leśnym i już czysty pakowany do samochodu.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl