Dołącz do NAS!
facebook    

 

Aktualności
iF Design Award 2018

iF Design Award 2018

Kilka produktów Kärcher otrzymało nagrodę iF Design Award 2018, która jest jedną z najbardziej uznanych nagród za wzornictwo na świecie. Konkurs był wyjątkowo duży: jurorzy musieli wybrać z 6400 zgłoszeń z 54 krajów.

 

 

 

Usuwa zanieczyszczenia i ułatwia oddychanie: Air Purifier AF 100

karcher AF 100

Dzięki AF 100 firma Kärcher wprowadza nowe urządzenie poprawiające jakość powietrza w pomieszczeniu. Zwłaszcza w świecie pracy, na przykład w biurach, budynkach użyteczności publicznej i medycznych, hotelach i restauracjach, czyste i wolne od zarazków powietrza ma szczególne znaczenie. W praktyce jednak, szczególnie w tych miejscach, złe powietrze często wpływa na dobre samopoczucie i może prowadzić do problemów zdrowotnych. Możliwe konsekwencje to spadek wydajności pracowników i przestoje.

Kärcher AF 100 oczyszcza powietrze w przestrzeni 100 metrów kwadratowych w ciągu 20 minut. W zależności od zastosowanego filtru - pięć różnych wyspecjalizowanych wersje z węgla aktywowanego i technologii HEPA - czyści powietrze z zapachów alergenów, substancji takich jak roztocza i pyłki, cząstek, bakterii i gazowe związki węglowodorowe (VOC) ,

Oczyszczacz powietrza może pracować bez wiedzy technicznej. Po prostu włóż filtry parami z przodu i z tyłu, włóż wtyczkę do gniazdka i włącz urządzenie. Wewnątrz urządzenia czujnik laserowy monitoruje poziom zanieczyszczenia powietrza i stale dostosowuje wydajność czyszczenia w trybie automatycznym. Podczas pracy powietrze krąży w filtrach w urządzeniu, a następnie jest uwalniane czyste do otoczenia. Przepływ powietrza w przeciwieństwie do wentylatora jest tylko nieznacznie wyczuwalny.

Hałas podczas pracy jest bardzo niski, w trybie nocnym jest ponownie obniżany. Oświetlony taśmy LED na obudowie dostępne w kolorach czerwonym (złe), zielony (umiarkowane) i niebieski (czyste) informacje na temat jakości powietrza. Wskaźnik informuje, kiedy należy wymienić wkłady filtra. Usługa w warsztacie nie jest do tego potrzebna. Filtr wstępny jest zaprojektowany jako filtr stały i można go myć wodą.

Oczyszczacz powietrza Kärcher AF 100 ma jasną plastikową obudowę o prostokątnym kształcie i zaokrąglonych krawędziach. Ma około 70 cm wysokości,  przekrój kwadratowy o szerokości 38 cm i może być umieszczony dyskretne w wielu miejscach. Dzięki małym rolkom na dole można go łatwo przesuwać w różne miejsca. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl