Dołącz do NAS!
facebook    

 

Aktualności
iF Design Award 2018

iF Design Award 2018

Kilka produktów Kärcher otrzymało nagrodę iF Design Award 2018, która jest jedną z najbardziej uznanych nagród za wzornictwo na świecie. Konkurs był wyjątkowo duży: jurorzy musieli wybrać z 6400 zgłoszeń z 54 krajów.

 

 

 

Do każdego rodzaju zabrudzeń

Nowe odkurzacze na sucho i mokro z dużą mocą ssania i lepszym wyposażeniem

Niezależnie od tego, czy chodzi o zawody, przemysł, czy też o dostawców usług budowlanych z wieloma różnorodnymi zadaniami - nowe odkurzacze na mokro i na sucho firmy Kärcher z półautomatycznym systemem czyszczenia filtra okazują się wszechstronnym rozwiązaniem. Trzy modele NT 30/1 Ap L, NT 30/1 Ap Te L i NT40 / 1 Ap L są imponujące dzięki ulepszonym, wytrzymałym akcesoriom i łatwej obsłudze. Dzięki kompaktowej konstrukcji i niewielkiej wadze te maszyny są również zalecane do użytku mobilnego.

Rozwinięte, półautomatyczne czyszczenie filtra Ap uruchamiane jest ręcznie za naciśnięciem przycisku. Przepływ powietrza jest odwracany w seriach i wydmuchiwany filtr. Czysty filtr ma większy przepływ powietrza i zapewnia lepsze rezultaty czyszczenia. Niedogodne dotknięcie filtra ręką i wynikające z tego długotrwałe przerwy w pracy są wyeliminowane. System jest łatwiejszy w obsłudze niż poprzednio, ponieważ przycisk obsługi został przesunięty na przód, przez co jest łatwiej dostępny.

Wszystkie trzy nowe maszyny to odkurzacze klasy L do zbierania brudu i pyłu bez żadnych właściwości, które mogą być szkodliwe dla zdrowia. Stopień separacji wynosi 99%. Model NT 30/1 Ap Te L ma dodatkowo gniazdo, przez które można obsługiwać elektronarzędzia bezpośrednio za pomocą odkurzacza.

Węże ssące o większej średnicy wewnętrznej - standardowo 35 mm NW - umożliwiają większy przepływ powietrza i przeciwdziałają blokadom. Akcesoria są połączone za pomocą łatwych w użyciu połączeń bagnetowych i zaciskowych, które również poprawiają szczelność całego systemu, poprawiając w ten sposób siłę ssania. Połączenie węża ssącego znajduje się w głowicy pojemnika. Rezultatem jest większa pojemność netto pojemnika na brud. Jeśli to konieczne, praca może być prowadzona dłużej niż poprzednio, zanim pojemnik będzie wymagał opróżnienia. Łokieć z gumowaną rękojeścią został ergonomicznie ulepszony i zapewnia większą wygodę, nawet podczas dłuższych okresów pracy.

Płaska głowica ma uchwyty na akcesoria i adaptery do elektronarzędzi i może być wykorzystywana jako praktyczna przestrzeń do przechowywania np. dla zestawów narzędzi. Duże, solidne zaślepki, z którymi połączona jest głowica próżniowa i pojemnik na brud, okazują się praktyczne. Mogą być otwierane i zamykane bez wysiłku.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl