Dołącz do NAS!
facebook    

 

Aktualności
iF Design Award 2018

iF Design Award 2018

Kilka produktów Kärcher otrzymało nagrodę iF Design Award 2018, która jest jedną z najbardziej uznanych nagród za wzornictwo na świecie. Konkurs był wyjątkowo duży: jurorzy musieli wybrać z 6400 zgłoszeń z 54 krajów.

 

 

 

Nowa wysokociśnieniowa myjka z koszykiem klasy średniej

Kärcher rozszerza swoją klasę średnią o wysokociśnieniowe myjki wysokociśnieniowe, w tym szczególnie wytrzymałe maszyny z mocnymi rurowymi stalowymi ramami. Modele klatek nadają się do profesjonalnego zastosowania w budownictwie i rolnictwie i są dostępne w klasach wydajności o natężeniu przepływu od 560 do 760 l / hi ciśnieniu roboczym od 150 do 180 barów.

Rama jest również korzystna, gdy praca polega na regularnym przemieszczaniu się z miejsca na miejsce. Myjkę wysokociśnieniową szybko i bezpiecznie podłącza się do niej i można ją ładować na dźwig. Regulowany uchwyt do pchania i duże koła również sprawiają, że transport jest bardzo wygodny. Gdyby się przewrócił, elastyczna rurowa rama stalowa chroni energię upadku, chroniąc w ten sposób zespół pompy.

Duży filtr na wlocie wody i automatyczny system redukcji ciśnienia chronią elementy pompy. Po zamknięciu pistoletu spustowego ciśnienie w maszynie zostaje obniżone. Zwiększa to żywotność, obniża koszty napraw i konserwacji oraz zmniejsza siły wyzwalające wymagane dla pistoletu wysokociśnieniowego. Maszyny zostały zaprojektowane z silnym naciskiem na prostą obsługę. Pompa jest dostępna do prac serwisowych bez konieczności otwierania pokrywy. W zależności od zastosowania i środowiska roboczego, maszyny mogą być używane w pozycji stojącej lub leżącej.

Myjki wysokociśnieniowe są wyposażone w pistolet spustowy EASY! Force. Podstawową cechą tego ergonomicznego akcesorium jest spust, który wsuwa się w uchwyt za pomocą pięty dłoni. W rezultacie praktycznie żadna aktywność utrzymująca po zwolnieniu nie jest konieczna: Odrzut strumienia wody powoduje samo naciśnięcie spustu w rękę. Ciągłe napięcie mięśni dłoni i palców, które było konieczne, nie jest już konieczne.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl