Dołącz do NAS!
facebook    

 

Aktualności
iF Design Award 2018

iF Design Award 2018

Kilka produktów Kärcher otrzymało nagrodę iF Design Award 2018, która jest jedną z najbardziej uznanych nagród za wzornictwo na świecie. Konkurs był wyjątkowo duży: jurorzy musieli wybrać z 6400 zgłoszeń z 54 krajów.

 

 

 

Wydajność na stacji benzynowej

Wydajność na stacji benzynowej

Kärcher prezentuje potężne innowacje na targach UNITI Expo 2018 w Stuttgarcie. Obejmuje to SB MC 2 - nowy, wyjątkowo kompaktowy system samoobsługowy do mycia pojazdów pod wysokim ciśnieniem. Ich szczególną zaletą jest wiele możliwości konfiguracji opartej na potrzebach. Niezależnie od tego, czy jest to urządzenie z ciepłą czy zimną wodą, z jedną lub dwiema stacjami mycia - operatorzy otrzymają model, który wymaga niewielkiej przestrzeni i może być indywidualnie wyposażony. Prowadnica węża została tak zaprojektowana, aby w znacznym stopniu unikać kontaktu z podłożem, a tym samym niepotrzebnego zabrudzenia.

Kolejną nowością w pralniach samoobsługowych jest model SB MB basic. Jako podstawowy model, system umożliwia ekonomicznie atrakcyjne wejście w samoobsługową technologię mycia. Ich wydajność jest zaprojektowana dla maksymalnie czterech miejsc mycia. Można go szybko skonfigurować i podłączyć, ponieważ cała technologia jest preinstalowana w szafce. Kompaktowa konstrukcja umożliwia pracę nawet w ograniczonej przestrzeni.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl