Dołącz do NAS!
facebook    

 

Aktualności
iF Design Award 2018

iF Design Award 2018

Kilka produktów Kärcher otrzymało nagrodę iF Design Award 2018, która jest jedną z najbardziej uznanych nagród za wzornictwo na świecie. Konkurs był wyjątkowo duży: jurorzy musieli wybrać z 6400 zgłoszeń z 54 krajów.

 

 

 

Wszystko dla społeczności

Wszystko dla społeczności

Na targach IFAT 2018, które odbędą się w Monachium w dniach 14-18 maja, Kärcher po raz kolejny przedstawi liczne rozwiązania w zakresie czyszczenia i pielęgnacji dla gminy:

Dzięki przełomowej maszynie MIC 42 firma Kärcher wprowadziła na rynek uchwyt narzędziowy, który łączy kompaktowe wymiary z mocą napędową. Ponadto MIC 42 jest pierwszym urządzeniem w tej klasie, które spełnia najwyższe standardy emisji (ETAP V) i nadaje się do użytku w strefach ekologicznych w centrum miasta. Komfort jazdy zapewnia wyraźnie ustawiona duża kabina i intuicyjna obsługa.

Kolejną atrakcją na stoisku Kärcher jest naczepa wysokociśnieniowa HDS-Trailer 17/20 De Tr1. Przyczepy te są dostępne z ciśnieniem od 50 do 500 barów i natężeniem przepływu wody do 1700 l / h. Dzięki dużej ilości wody (500 l) i zbiorników z silnikiem diesla (100 l) umożliwiają one samodzielne czyszczenie nawet do 30 minut. Kärcher przedstawia rozwiązanie do łagodnego usuwania chwastów z gorącą wodą z dodatkowym akcesorium "Weed Control".

Kärcher poszerzył swoją ofertę o narzędzia akumulatorowe za pomocą obcinarki do szczotek i nożyc do żywopłotu. Ze względu na długą żywotność baterii, plecak na baterie eliminuje konieczność wymiany baterii i ładowania w ciągu jednej zmiany. Wydajność urządzeń zwiększają baterie litowo-jonowe z technologią 50 woltów.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl