Dołącz do NAS!
facebook  
Aktualności

                

 

 

 

 

Nowe wysokociśnieniowe urządzenia firmy Kärcher

Nowe wysokociśnieniowe urządzenia firmy Kärcher

nowe myjki karcher

Kärcher wprowadza na rynek nową generację wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących do zimnej wody. Modułowe urządzenia są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Aby sprostać potrzebom różnych grup docelowych, nowe myjki wysokociśnieniowe są początkowo dostępne w dwóch wersjach.

Jako standardowe urządzenie mobilne nowe myjki wysokociśnieniowe nadają się do różnych zastosowań. Dzięki wysuwanej rączce i gładkim kółkom transport jest wygodny. Akcesoria można zamontować na urządzeniu, aby zaoszczędzić miejsce. Bęben na wąż jest łatwy do modernizacji.
Urządzenie stacjonarne nadaje się do zastosowań w sektorze motoryzacyjnym. Te myjki wysokociśnieniowe są przeznaczone do montażu na ścianie.

W obu wersjach duży filtr na wlocie wody i automatyczny system redukcji ciśnienia chronią elementy pompy. Po zamknięciu pistoletu ciśnienie wewnątrz jest obniżone. Zwiększa to żywotność, obniża koszty naprawy i konserwacji.

Standardowe urządzenie mobilne jest wyposażone w pistolet EASY! Force. Istotną cechą tego ergonomicznego akcesorium jest spust, który wciska się w uchwyt za pomocą dłoni. W rezultacie po uruchomieniu praktycznie nie jest wymagana żadna praca przytrzymująca: Odrzut strumienia wody popycha sam spust do ręki. Wcześniej konieczne było stałe napięcie mięśni dłoni i palców.

Podczas projektowania myjki wysokociśnieniowej duży nacisk położono na prostą obsługę. Do pompy można dotrzeć bez konieczności otwierania obudowy. W zależności od zastosowania i środowiska pracy, urządzenia mogą być używane w pozycji stojącej lub leżącej. Nowe wysokociśnieniowe myjki klasy średniej są oferowane w klasach wydajności o wydajności od 560 do 800 l/h i ciśnieniu roboczym od 140 do 180 bar.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl