Dołącz do NAS!
facebook    

 

Aktualności
iF Design Award 2018

iF Design Award 2018

Kilka produktów Kärcher otrzymało nagrodę iF Design Award 2018, która jest jedną z najbardziej uznanych nagród za wzornictwo na świecie. Konkurs był wyjątkowo duży: jurorzy musieli wybrać z 6400 zgłoszeń z 54 krajów.

 

 

 

Nowe wysokociśnieniowe urządzenia firmy Kärcher

Nowe wysokociśnieniowe urządzenia firmy Kärcher

nowe myjki karcher

Kärcher wprowadza na rynek nową generację wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących do zimnej wody. Modułowe urządzenia są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Aby sprostać potrzebom różnych grup docelowych, nowe myjki wysokociśnieniowe są początkowo dostępne w dwóch wersjach.

Jako standardowe urządzenie mobilne nowe myjki wysokociśnieniowe nadają się do różnych zastosowań. Dzięki wysuwanej rączce i gładkim kółkom transport jest wygodny. Akcesoria można zamontować na urządzeniu, aby zaoszczędzić miejsce. Bęben na wąż jest łatwy do modernizacji.
Urządzenie stacjonarne nadaje się do zastosowań w sektorze motoryzacyjnym. Te myjki wysokociśnieniowe są przeznaczone do montażu na ścianie.

W obu wersjach duży filtr na wlocie wody i automatyczny system redukcji ciśnienia chronią elementy pompy. Po zamknięciu pistoletu ciśnienie wewnątrz jest obniżone. Zwiększa to żywotność, obniża koszty naprawy i konserwacji.

Standardowe urządzenie mobilne jest wyposażone w pistolet EASY! Force. Istotną cechą tego ergonomicznego akcesorium jest spust, który wciska się w uchwyt za pomocą dłoni. W rezultacie po uruchomieniu praktycznie nie jest wymagana żadna praca przytrzymująca: Odrzut strumienia wody popycha sam spust do ręki. Wcześniej konieczne było stałe napięcie mięśni dłoni i palców.

Podczas projektowania myjki wysokociśnieniowej duży nacisk położono na prostą obsługę. Do pompy można dotrzeć bez konieczności otwierania obudowy. W zależności od zastosowania i środowiska pracy, urządzenia mogą być używane w pozycji stojącej lub leżącej. Nowe wysokociśnieniowe myjki klasy średniej są oferowane w klasach wydajności o wydajności od 560 do 800 l/h i ciśnieniu roboczym od 140 do 180 bar.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl