Dołącz do NAS!
facebook    

 

Aktualności
iF Design Award 2018

iF Design Award 2018

Kilka produktów Kärcher otrzymało nagrodę iF Design Award 2018, która jest jedną z najbardziej uznanych nagród za wzornictwo na świecie. Konkurs był wyjątkowo duży: jurorzy musieli wybrać z 6400 zgłoszeń z 54 krajów.

                

 

 

 

 

Złoty Medal 2013

Złoty Medal MTP KOMTECHNIKA 2013
Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich KOMTECHNIKA zostały nagrodzone:
- system czyszczenia paneli słonecznych iSolar
- wielozadaniowy ciągnik komunalny firmy Kärcher MIC 34C.

Medal jest przyznawany na podstawie oceny wystawionej przez Jury Konkursowe. Otrzymują go produkty najwyższej jakości, nowoczesne, innowacyjne i wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP, który przyznawany jest co roku od 1979 roku cieszy się renomą i dużym uznaniem wśród wystawców krajowych i zagranicznych.

Nagrodzony system czyszczenia paneli słonecznych iSolar to cała technologia składająca się z akcesorium (szczotki i lanca), urządzenia wysokociśnieniowego, filtra węglowego WS oraz urządzenia do regeneracji filtra wody (regeneratora WS) a także środka czyszczącego RM 99. Zalegający brud może zmniejszyć wydajność energetyczną paneli słonecznych nawet o 20% stąd nowy na rynku system iSolar, którego szczotki są w stanie wyczyścić nawet do 1500 m² powierzchni paneli. Uzupełnieniem jest środek czyszczący RM 99 do paneli słonecznych, który wysycha nie pozostawiając smug ani wapiennego osadu. RM 99 jest środkiem biodegradowalnym i bezpiecznym dla środowiska.

MIC 34C natomiast, to wielozadaniowy nośnik narzędzi do różnorodnych prac komunalnych, przeznaczony do całorocznego użytkowania. W zależności od zastosowanych narzędzi, maszyna może pełnić rolę zamiatarki, odśnieżarki, solarki/piaskarki, pługu śnieżnego, kosiarki z rozdrabniarką, urządzenia do strzyżenia żywopłotów i wielu innych. Przede wszystkim służy jako nośnik narzędzi do utrzymania terenów miejskich i gminnych w tym: ulic, placów, parków, ogrodów zoologicznych, dworców i lotnisk. MIC 34C jest doskonałym narzędziem dla samorządów terytorialnych, firm świadczących usługi komunalne i zarządzających nieruchomościami oraz szeroko pojętego przemysłu.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl